чудовий готель на березі моря!!!!
Июнь 2013
15.06.2013
чудовий готель на березі моря!!!!
вперше були на острові Тасос - враження незабутні! відпочивали із дітьми 3 і 8 років, тому обирали місце, щоб не скучати, але й водночас таке, щоб спокійно можна було виспатись. і не прогадали)) Ліменарія - місто красивих таверн, цікавих крамничок, безлічі супермаркетів і що головне - дивовижної природи, де ростуть пальми, сосни, оливкові дерева, інжир та апельсини, кактуси та багато-багато екзотичних рослин, ароматами яких не можливо надихатись!!! нас привітно зустріли господарі готелю Молос, які від першого до останнього дня перебування догоджали нам у всьому. запропонували гарний номер - чистий, затишний, прибирали через день, дуже ретельно. у номері була кухня, кондиціонер, телевізор, пралка автомат і навіть швейна машинка!)) окремо хочу відзначити кухню ресторану Молос. це розкіш вибору, величезні порції, смакота неймовірна. а власники щоразу пригощали нас місцевими десертами за рахунок закладу, даруючи діткам задоволення)) за це - окреме дякуємо, малюки хачуть до вас ще!!!))) неймовірно доброзичлива працівниця Марина - ви були нашою паличкою-виручалочкою, адже не знаючи грецької мови, ми зверталися до вас за допомогою і ви жодного разу не відмовили, постійно нами опікувалися. підказували, допомагали у всьому. Мариночко, ви чудова людина, і мабуть половина наших гарних вражень від поїздки склалася завдяки вашій підтримці!!! насправді за 2 тижні відпустки ми не зіштовхнулися із жодним негативним фактором, який би зіпсував нам відпочинок. таке враження, що на острові усі мешканці запрограмовані на те, щоб туристові було добре. усі допомагають, пригощають, усміхаються, тиснуть один одному руку. таким прекрасним людям хочеться відповіати взаємністю! а у Молом ми неодмінно приїдемо ще, і візьмемо із собою друзів. ДЯКУЄМО!
О стране «Греция»
О курорте «Тасос»
Об отеле «Molos»
семьи с детьми, не шумные компании, культурные люди, которые ценят спокойный отдых.
близко к морю, чудесная кухня, чистота и порядок, вежливость персонала, добродушность хозяев.
Об аэропорте «Салоники (Греция)»
3.6
Svetlana
15.06.2013 14:00
За отзыв про отель Тасоса - спасибо! Но хорошо бы его еще и на русский продублировать, раз Вы владеете нашим великим и могучим! (смотрю на комментарии по отелю и его достоинства).
Мне то лично Ваш язык понятен (живем на границе с Украиной), но кому то он он будет больше полезен на русском языке.
Это в плане рекомендации. Ничего личного.
Summer kisses (Москва)
15.06.2013 15:07
Автор!
Нда. Сайт Туры РУ(!!!). РУ! То есть-российский.
Отзывы как бы должны быть на русском. Не? Или вы считаете, что все владеют вашей мовой?
Свiтлана, треба було писати Грецiя.
Що б по-українськи зовсім було.
А з Мариною якою мовою спілкувались?
Хотілося б побачити фото.
Отзыв явно не для этого сайта.
Светлана
15.06.2013 22:04
с Мариной общались на русском. с греками немного по английски, чуть по гречески. и как апеляция к форумчанам: там можна разговаривать на любом языке, люди понимают емоции и не зацикливаются))
"там можна разговаривать на любом языке, люди понимают емоции и не зацикливаются)) ! А здесь-то,что,нельзя по-русски написать?Мы бы тоже не стали зацикливаться.
Summer kisses (Москва)
16.06.2013 10:44
там можна разговаривать на любом языке, люди понимают емоции и не зацикливаются))(c)
Непонятно, из вредности что ли на русском не хотите писать?
"Можна"-разговаривайте ТАМ. А тут извольте на русском писать!
"емоции"-Эмоции.
Уважайте других, если хотите, что бы уважали вас, пишите ПО-РУССКИ.
хоть я и частично украинка,но ни фига не поняла,точнее даже читать не стала.Что за выпендрешь?
Admin
17.06.2013 12:59
Уважаемые пользователи. Сайт ТУРЫ.ру является международным порталом по туризму и доступен для всех наций и народом мира. Публиковать отзывы на сайте можно на любом языке, доступном пользователю. Если Вы не можете прочитать тот или иной отзыв, потому что не владеете языком или не можете воспользоваться переводчиком, то обратите внимание на другие отзывы портала.
kavsariya (Москва)
17.06.2013 15:24
Бред полный! Тарабарщина, не чего не понятно!